Seznamka obsazení


seznamka obsazení

Když se "starému mládenci", který žije bezcílným životem, naskytne příležitost odjet na rok do Thajska a vydělávat peníze prostřednictvím internetové seznamky, chopí se příležitosti. Jeho přítelkyně chce, aby se usadil atd. Film má mnoho chyb, ale přesto je příjemný. Jedna z nejlepších scén je, když Kristián a jeho kamarád (který byl devět měsíců v kómatu) společně odjíždějí do Thajska. Byla jsem na vážkách, protože jsem nerozuměla většině toho, co se říká, protože dialogy byly v češtině.

.

Petr Licha je dobrák a vtipálek, který se už léta pohybuje na seznamkách. Nepříliš úspěšný majitel internetové seznamky je zamilovaný do Doroty - nic netušící přítelkyně své ženy.

.

Komedie o muži, který konečně najde lásku na internetu a snaží se všechny krátce přesvědčit, že je tak šťastný. Na své cestě životem uvidíme, jak se vypořádává se všemi vtipnými problémy a trapnými situacemi, kterým jako svobodný profesionál čelí. Tento film se v české filmové produkci nepodobá žádnému jinému, takže není těžké vyniknout.

.

Kristiánova rozlučka se svobodou neprobíhá podle plánu. Jeho žena právě odhalila, že se s někým schází, a Kristián se jí chce pomstít. To, co začalo jako hloupý vtip na stránce seznamky, se pro Kristiána změní v opravdovou lásku, ale jen pokud se mu podaří získat srdce své nové oblíbenkyně.

.

Typická romantická komedie, ale s trochu originální zápletkou. Hlavními hrdiny jsou IT specialisté, kteří jsou unaveni bezvýsledným seznamováním na internetových stránkách a rozhodnou se zkusit své šance na stejném místě, kde si už léta vybírají své partnery. Film je natočen v atraktivních lokacích s částečně hudebním soundtrackem, ale přesto bez přílišného množství mluvených dialogů. Snímek se soustředí především na zdlouhavou scénu vyznání na lavičce v parku spolu s několika nečekanými zvraty.

.

Obyčejný kluk Kristian dostane práci jako "operátor" seznamky. Jeho každodenní rutina je plná lží, podvodů a her. Cítí, že jeho život je prázdný, každý den lže svým příbuzným a kolegům, když se ho ptají na jeho krásnou přítelkyni. Když se na webu uvolní místo projektového manažera, jeho šéf ho povýší - nyní je pro něj jednodušší jednat různými způsoby. A pak se objeví dívka z jeho mládí ...

.

Český filmový hit roku 2015,

.

The Dating Game je rozmarná komedie o internetovém randění. Scénář je vtipný a režisér důsledně přichází s různými vizuálními typy vtipů a nečekaných situací. Ale možná nejdůležitější je, že se mu podařilo přinést film, který divákům říká, že existují lepší způsoby trávení volného času než sledování potenciálních příležitostí k páření na kyberprostoru.

.

The Dating Game je vtipný a dojemný film o nezasloužených zázracích a poutu mezi lidmi, kteří si navzájem pomáhají najít své milované. Je to příběh pro každého, kdo je trpělivý, upřímný a ví, že pravá láska nikdy nekončí.

.

Dvourozměrné postavy, klišé, trapné dialogy.

.

Těžko dosažitelná Renata je dívka, která ví, co chce. Její otec není nadšený z toho, že se rozešla se svým přítelem, a ani její nejlepší kamarádka, což hodně znamená, protože oba jsou muži.

.

obrazek
Více informací

kunda vychcana

modro oke holky

cikanky mrdani

pojem rande

flirt video

sex plzeň nonstop

mrdka v pice

kunda zeman

seznamka valašské meziříčí

vyprasky seznamka

Bing Google